Setkání v lesích

Milí kamarádi, 

Česká tábornická unie a oblast Střední Čechy - západ vás zve na tradiční podzimní „Setkání v lesích“, které se uskuteční ve dnech 15. -17. září 2023 na tábornické základně „U Vuršova mlýna“, poblíž města Manětín v okrese Plzeň-sever - 49.9912731N, 13.2612897E  (příjezd možný dne 15. 9. již od 17:00 hodin)

Páteční program není organizován, večer bude hořet oheň, tak i opozdilci nás určitě najdou. Ubytování ve vlastních stanech je možné přímo v prostoru tábořiště, včetně parkování vozidel /cca 200 metrů, vedlejší louka/ V místě bude zajištěno občerstvení formou prodejního stánku a kuchyňského výdejního okénka, kde bude možné zakoupit teplé i studené pokrmy a nápoje. Vlastní příprava jídla na ohni je taktéž v prostoru základny možná. Pro účastníky NR bude zajištěn sobotní oběd. Základna je zásobována pitnou vodou z vlastního vrtu. K dispozici jsou splachovací WC a venkovní umývárna (pouze studená voda). V budově základny je k dispozici elektrická energie. 

Program:

V sobotu od 10:00 hod proběhne v místní klubovně zasedání NR.

V průběhu soboty mohou zájemci absolvovat dvě zajímavé aktivity, dvě lehké turistické trasy. Bližší instrukce budou k dispozici na místě. Současně s nimi bude možnost se účastnit drobných her v prostoru tábořiště. Pokud by někdo z klubů měl zájem se na programu podílet, velmi to uvítáme. V podvečerních hodinách zaplane slavnostní oheň. Vezměte tedy s sebou hudební nástroje či kamarády s hudebními nástroji.

Součástí Setkání bývají video-prezentace aktivit klubů v ČTU, chtěli bychom v této tradici pokračovat. Proto pokud máte zájem o prezentace vašich činností (videa či fotky z táborů, setkání, schůzek, soutěží…), dodejte na kontakt Vojta Medvěd Rychlý 733 251 119 –  vojta.rychly@centrum.cz

Těšíme se na hojnou účast.

S modrou oblohou

Středočeši.

Kontakty pro případné dotazy, náměty

Ivana Huhu Rychlá – náčelník oblasti St. Č.- západ

731 188 979 /SMS i WA

Ivanka.rychla@centrum.cz 

49.9912731, 13.2612897