propagace

Obnovujeme tradici Svitků!

Napsal uživatel Pepa dne

Už před mnoha a mnoha lety vydávali táborníci několik autorských publikací. Ale poté se dlouhou dobu nedostavily žádné dobré náměty na další knihy. To se ale před nedávnem změnilo! Zrodil se nápad vrátit se k tradici tzv. Svitků, jejichž koncept sahá hluboko do historie ČTU. Každý Svitek se nese v určitém tématu a pro všechny tábornice a táborníky je skvělým zdrojem informací, tipů a doporučení, jak rozvíjet a zlepšovat propagování jejich činnosti.

Hashtagy

Jak na web?

Web je dnes naprosto základní vizitkou pro vaší organizaci a velmi důležitým komunikačním nástrojem. Ať už děláte web pro vaši oblast, osadu, klub, nebo oddíl, každý z těchto webů by měl splňovat určitá kritéria.

Jak na grafiku?

Grafické programy jsou věc, které spoustu lidí již od pohledu děsí. Není se ale čeho bát a v tomto článku vám ukážu několik tipů jak si s grafikou poradit jak na té základní tak i na té profesionální úrovni.

Jak na propagaci?

Jak na propagaci na internetu? 

Ahoj, 

V tomto článku bychom vám rádi poradili, jak na propagaci na sociálních sítích. Sociální sítě jsou dnes nejvýznamnější internetovou platformou, která má obrovský dopad na vše co se kolem nás děje. A proto by i propagace měla být nedílnou součástí každé oddílové činnosti.  

Propagační tým

Účel: koncepční nastavení propagace ČTU navenek; nastavení a správa všech veřejných kanálů - web tabornici.cz, FB veřejná stránka, Instagram; správa interních kanálů - uzavřená FB skupina tabornici, tabornickazakladna.cz; Táborníkoviny; koncepční podpora oblastí a klubů při vytváření/správě jejich webových stránek; grafické zpracování různých podkladů, materiálů, manuálů, publikací apod. Správa e-shopu, návrh merch předmětů a triček. 

Vedoucí: Lukáš Turbo Lejsek, místonáčelník pro propagaci

Členové: Josef "Pepča" Falta

Letáčky, materiály, svitky, brožury

Letáčky

K dispozici máme

  • pozvánka na tábor
  • pozvánka na finále Brány
  • pozvánka na pražské kolo Brány
  • leták ČTU jednoduchý (1 stránka)
  • leták ČTU dvoustránkový - k získání nových členů

Jak na letáčky:

  • kontaktuj Turba na propagace@tabornici.cz a domluv si s ním obsah a design letáčku, on ti ho připraví
  • chceš-li si ho připravit sám, stáhni si program Canva viz

Brožura o ČTU

připravujeme

Svitky

vracíme se k tradici svitků

Chci web pro klub

Společně s ČRDM jsme pro vás připravili možnost vytvořit si vlastní webové stránky na předpřipravených šablonách. Na pár kliků si vytvoříte svůj web na Wordpressu, zvolíte si jednu z našich dvou šablon a během chvíle můžete nový web pustit mezi lidi :) 

Pokud nechcete využít našich šablon můžete využít hosting LEBEDA s 1000MB místem na disku pro vaší vlastní prezentaci zdarma.

Jak vypadají weby na šablonách?

Připravili jsme pro Vás dvě ukázkové šablony, které naleznete zde:

Subscribe to propagace