Tábornická fotosoutěž 2023

Ahoj kamarádi!

srdečně vás zveme k účasti na 1. ročníku naší fotosoutěže s názvem "Táborníci v pohybu". Tato soutěž je určena pro všechny vášnivé fotografy mezi vámi, kteří rádi zachycujete krásu tábornického života v pohybu. Chceme vidět vaše nejlepší záběry, které přinášejí do našich srdcí ten pravý tábornický duch.

Téma soutěže: 

"Táborníci v pohybu" - zachyťte všechnu tu radost a dobrodružství, které přináší táborový život. Můžete se zaměřit na akce, hry, výlety, tancování kolem táboráku nebo cokoli, co dokáže vyjádřit pohyb a radost tábornického společenství.

Průběh soutěže

Vítěze vybere komise složená ze členů Ústředí. 

Ceny: 

Na vítěze čekají krásné ceny v podobě poukazů do našeho oblíbeného Tábornického e-shopu. 1. místo obdrží poukaz na nákup v e-shopu v hodnotě 1.500,- Kč, 2. místo získá poukaz v hodnotě 1.000,- Kč a 3. místo obdrží poukaz v hodnotě 500,- Kč. A co je nejdůležitější, sláva a uznání od celé tábornické komunity!

Podmínky účasti: 

Přihlášení do soutěže znamená, že souhlasíte s využitím vašich fotografií pro propagační účely České tábornické unie. Vaše fotografie mohou být použity na našich webových stránkách, sociálních médiích a dalších materiálech, které propagují tábornický pohyb.

Můžete nám zaslat až 10 fotografií, takže vyberte ty nejlepší momenty, které vystihují pohyb a radost tábornického života.

Výzva kvality: 

Chceme, aby vaše fotografie zářily! Prosíme, nahrávejte své snímky v co nejvyšší kvalitě, abychom mohli co nejlépe ocenit vaše úžasné umění.

Termíny:

Soutěžní fotografie lze zasílat do 3.9.2023.

Takže, zahalte se do fotografické nadšenosti a zachyťte okamžiky "Táborníků v pohybu". Těšíme se na vaše úžasné fotografie, které nám pomohou oslavovat krásu a radost tábornického života.

Buďte kreativní a ať se daří vašemu fotografování!

S pozdravem,

Tým České tábornické unie

Přihlaš se do soutěže!

Zpráva o stavu

Děkujeme za váš zájem! Nyní vybíráme ty nejlepší fotky :)